Çərşənbə, 18 Fevral, 2026
“Təhsilim gələcəyimdir” layihəsi çərçivəsində sosial kampaniya başlayacaq!
• Dərc edildi: 10 Oktyabr, 2022 - 05:56
“Təhsilim gələcəyimdir” layihəsi çərçivəsində sosial kampaniya başlayacaq! Təhsilin bütün uşaqlar üçün əhəmiyyətini nəzərə alsaq, bugün təhsilimiz üçün hər bir addım böyük uğurlara gətirib çıxarır. Azərbaycan Respublikası Təhsil Nazirliyinin qrantına əsasən layihəni başlatmışıq. Bu kampaniya ilə biz təhsildən kənar qalan və ehtiyacı olan uşaqların məktəb ləvazimatlarını qarşılayacaq və onlara hamılıqla dəstək olacağıq.
Könüllü şəkildə əgər sizində istifadə etmədiyiniz məktəb ləvazimatları varsa, kampaniyaya ianə edərək qoşula bilərsiniz. İnsanlar öz güclərini birləşdirdikdə və yaxşı bir məqsəd üçün bir araya gəldikdə əsl möcüzələr baş verə bilər. Ürəyinizdən regionlarımızda yaşayan, dəstəyə ehtiyacı olan uşaqları sevindirmək keçirsə, bizə qoşula bilərsiniz. Sizləri regionda təhsil alan məktəblilərin təhsilinə dəstək olmaq üçün sosial kampaniyamıza davam edirik. 0515142479 #həraddımbirgələcəkdir #hamıtəhsilalsın #xoşbəxtliyinbirparçasıolaq ✏️