1-ci Azərbaycan Beynəlxalq Hədiyyələr və Promo Məhsulları Sərgisi
• Dərc edildi: 3 Sentyabr, 2018 - 11:51
1-ci Azərbaycan Beynəlxalq Hədiyyələr və Promo Məhsulları Sərgisi 20-22 sentyabr, 2018 Bakı, Azərbaycan Sərginin ideyası: Hədiyyə bağışlamaq çox əsrlərlə davam edən qədim bir ənənədir. Öz qədim tarixinə baxmayaraq, bu ənənə bütün dövlətlərdə indiyədək yaşayır və yəqin ki, heç vaxt unudulmayacaq. Müasir dünyada hədiyyə seçiminə marketoloqlar bir çox işlər həsr edib. Onlar baxışları cəlb edən yeni əşyalar, onları bağışlamaq üsulları, yeni üzlüklərin kəşfi üzərində gecə-gündüz çalışırlar. Hazırkı çeşid imkanlarının bol olduğu dövrdə, insanlar xoş təəssürat yaratmaq, təəccübləndirmək və eyni zamanda hədiyyə qəbul edəni sevindirmək üçün təqdim etdikləri hədiyyə üzərində daha çox seçim etməyə üstünlük verirlər. Digər tərəfdən insanların vaxt məhdudiyyəti seçim məsələsini çətinləşdirir. Əlbəttə ki, onlayn satış dövrü bu məsələni asanlaşdırır, lakin hədiyyə bağışlayan adətən, təqdim etdiyi hədiyyəni gözüylə görməyi, ona toxunmağı və hər bir tərəfdən dəyərləndirməyi istəyir. Axı, hədiyyə bağışlamaq qabiliyyəti bacarıq tələb edən bütöv bir incəsənətdir. 1-ci Azərbaycan Beynəlxalq Hədiyyələr və Promo Məhsulları Sərgisi geniş seçimli biznes, VİP səviyyəli hədiyyələri, eyni zamanda əzizlərinizə və dostlarınıza nəzərdə tutulan hədiyyələri nümayiş edərək, özünəməxsus hədiyyə industriyasını özündə əks etdirəcək. 3 gün ərzində sərgi, korporativ və özəl sektorlar üçün hədiyyə seçimi edən auditoriyanı bir araya gətirəcək. Onların arasında:
• Dövlət və özəl qurumlar:
- iri şirkətlərin, ticarət mərkəzlərinin, univermaqların və ixtisaslaşdırılmış pərakəndə mağazaların rəhbər və nümayəndələri - marketinq və ictimaiyyətlə əlaqələr şöbələrinin rəhbər və nümayəndələri - satınalma şöbəsinin rəhbərləri - ofis menecerləri